فرماندار شهرستان ماکو :

امروز قاچاق کالا پاشنه آشیل اقتصاد کشور است

امروز قاچاق کالا پاشنه آشیل اقتصاد کشور است

صبح روز پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ماکو به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو در محل فرمانداری برگزار گردید. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه امروز قاچاق کالا پاشنه آشیل اقتصاد کشور می باشد گفت : رهیافت مهم کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا تصمیم سازی برای مهار قاچاق است . 

 وی در مورد اینکه در گمرک بازرگان طوری که به نظر می رسد بحث قاچاق گازوئیل بیشتر مطرح است افزود : علی رغم تصمیماتی که گرفته شده است متاسفانه تا به امروز نتیجه دلخواهی به وجود نیامده است و همچنان قاچاق سوخت روند غیر رسمی خود را ادامه می دهد. 

 فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به اینکه پدیده قاچاق از اهمیت بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف برخوردار است و همه جهان حتی کشورهای پیشرفته نیز با تمام توان برای مقابله با آن تلاش می‌کنند بیان نمود : امیدواریم با عزم مدیران، شرایط بهتری برای جهش تولید در شهرستان رقم بخورد و دستگاه های نظارتی باید بیش از اندازه تلاش بکنند تا بتوانیم نسبت به این پدیده بسیار خطرناک تصمیم معقولی بگیریم.

# نظر : 0