مردم می توانند بازرسان افتخاری ستاد تنظیم بازار شوند .

مردم می توانند بازرسان افتخاری ستاد تنظیم بازار شوند .
پیش از ظهر امروز چهاردهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از اقدامات اعضای ستاد تنظیم بازار در توزیق اقلام اساسی در شهرستان گفت : با هماهنگی های انجام شده برنج ، گوشت قرمز ، روغن نباتی و گوشت منجمد در شهرستان توزیع شده است و این روند تا رسیدن بازار به ثبات و آرامش لازم ادامه خواهد داشت . 

وی با بیان اینکه مردم می توانند بازرسان افتخاری ستاد تنظیم بازار شوند اظهار داشت : مردم و شبکه های اجتماعی ظرفیت بسیار مناسبی برای برخورد با متخلفان است و در این خصوص سامانه 124 اداره صنعت ، معدن و تجارت آماده دریافت شکایات و انتقادات مردمی است . 

خانم قربانی افزود : 750 کیلو گرم گوشت قرمز گرم در شهرستان توزیع شده است و در حال حاضر روغن نباتی در فروشگاههای سطح شهر توزیع می شود و در هفته آتی نیز گوشت منجمد و برنج به فروشگاههای زنجیره ای تحویل داده خواهد شد . 

معاون فرماندار ماکو در خصوص مشکل لاستیک خودروهای سبک وسنگین گفت : درحال حاضر هیچ مشکلی در خصوص لاستیک خودروهای سواری نداریم و لاستیک مورد نیاز خودرو های سنگین در آینده نزدیک حل خواهد شد . 

@farmandari_maku

# نظر : 0