فرماندار ماکو :

اجرای طرح ها باید در راستای بهره گیری حداقلی از منابع و اشتغالزایی حداکثری صورت پذیرد

اجرای طرح ها باید در راستای بهره گیری حداقلی از منابع و اشتغالزایی حداکثری صورت پذیرد

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اعضای کارگروه در جذب تسهیلات اشتغال زایی گفت : در سال گذشته با همکاری دستگاههای اجرایی و بانک های عامل در بحث جذب تسهیلات اشتغال روستایی رتبه چهارم استانی را کسب نمودیم که لازمست در این خصوص تلاشهای مضائفی صورت گیرد .

فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه اجرای طرح ها باید در راستای بهره گیری حداقلی از منابع و اشتغالزایی حداکثری صورت پذیرد اظهار داشت : مدیریت منابع در شرایط  سخت کنونی بسیار مهم و حائز اهمیت است و مسئولین امر باید هنر مدیریت خود را نشان بدهند . 

وی با تسلیت حوادث ناگوار دی ماه اظهار امیدواری کرد ، مردم و مسئولین بتوانند با اتکاء به منابع داخلی و استفاده از ظرفیت های بالقوه موجود ، بستر اشتغال ، رشذ و توسعه همه جانبه را در کشور فراهم نمایند .

در ادامه این جلسه هریک از اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن ارائه گزارش عملکرد ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای جذب تسهیلات اشتغال و حوزه کاریابی بیان نمودند .

# نظر : 0