در سامانه کارا هیچ طرحی نباید بلاتکلیف بماند / جذب تسهیلات اشتغالزایی نیازمند همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی با بانکهای عامل است .

در سامانه کارا هیچ طرحی نباید بلاتکلیف بماند / جذب تسهیلات اشتغالزایی نیازمند همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی با بانکهای عامل است .
ظهر امروز جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده دراین جلسه با تاکید بر تعین و تکلیف طرح های ثبت شده در سامانه کارا گفت : هیچ طرحی نباید بلاتکلیف بماند و مسئولین دستگاههای اجرایی و بانک های عامل باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پرداخت و یا رد تسهیلات بانکی متقاضیان با درج علت آن در سامانه مذکور اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه اشتغال یکی از اساسی ترین مشکلات کشور است افزود : تمامی مسئولین نسبت به این امر مهم واقفند و در همین راستا با عنایت رهبر معظم انقلاب و اهتمام جدی دولت تدبیر و امید اعتبارات بسیار خوبی برای حل آن در نظر گرفته شده است که نیازمند همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی با بانکهای عامل است . 

فرماندار ماکو با تاکید بر مسئولیت تمامی ادارات و نهاد ها در پاسخگویی به مطالبات عمومی اظهار داشت : علیرغم وجود برخی از مشکلات ، دولت تمام توان خود را جهت ریشه کنی بیکاری و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی به کار گرفته است و مسئولین وظیفه دارند از ظرفیت بوجود آمده در راستای رشد و توسعه شهرستان استفاده نمایند . 

علیزاده خاطر نشان ساخت : با برنامه ریزی ، حمایت و تشویق تعاونی های تولیدی و خدماتی ، فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی ، افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی و اجرای صحیح طرح کارورزی و کارآموزی می توان به نحو احسن از ظرفیت بوجود آمده در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان بهره برد . 


@farmandari_maku

# نظر : 0