فرماندار ماکو :

لزوم ایجاد ثبات در بازار با استفاده از تمامی ظرفیت های دستگاههای اجرایی

لزوم ایجاد ثبات در بازار با استفاده از تمامی ظرفیت های دستگاههای اجرایی

صبح امروز هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور دادستان عمومی و انقلاب و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با اشاره به افزایش قیمت بنزین در کشور گفت : بر اساس برخی شرایط ، افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن با تصمیم سران سه قوه صورت گرفته است و دستگاههای ذیربط باید با بکارگیری تمامی امکانات نسبت به رصد و کنترل قیمت کالاهای اساسی اهتمام جدی داشته باشند ، تا افزایش قیمت سوخت بر آنها تاثیری نداشته باشند .

فرماندار ماکو با تاکید لزوم ایجاد ثبات در بازار با استفاده از تمامی ظرفیت های دستگاههای اجرایی خاطر نشان ساخت : برای گذر از شرایط سخت و تحریم های ظالمانه و همه جانبه ، دولت و ملت باید در کنار یکدیگر باشند ، چراکه تفاوت قیمت سوخت در داخل کشور با کشور های همسایه باعث سوء استفاده برخی افراد سودجو نسبت به این موضوع شده است و باید با صرفه جویی و مدیریت سوخت از این برهه حساس عبور کنیم .

حجت الاسلام و المسلمین عباس نژاد دادستان عمومی و انقلاب ماکو هم در این جلسه گفت : با توجه به نظر و تاکید مقام معظم رهبری به مدیریت مصرف سوخت و برخی ملاحظات ، افزایش قیمت بنزین با تصمیم سران سه قوه صورت گرفته و در این راستا کنترل و توجه مسئولین به مسائل ، مشکلات ، کمبود و گرانی کالاها مورد تاکید می باشد .

دادستان عمومی و انقلاب ماکو برقراری گشت های مشترک و حضور مستمر و چشم گیر بازرسان ستاد تنظیم بازار را در رصد و کنترل قیمت ها مثمر ثمر دانست و افزود : باید هرگونه کمبود و یا افزایش قیمت کالاهای اساسی در سریع ترین زمان ممکن گزارش شود تا متولیان امر نسبت به تامین و رفع آن تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند .

 


# نظر : 0