فرماندار شهرستان ماکو :

لزوم ساماندهی پارک شادی و استفاده از ظرفیت سایر پارک ها و بوستان ها برای ورزش همگانی

لزوم ساماندهی پارک شادی و استفاده از ظرفیت سایر پارک ها و بوستان ها برای ورزش همگانی

🔹 صبح امروز جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ علی محمدی ایروانلو در این جلسه با تقدیر از فعالیت های هیات ورزش های همگانی شهرستان و مشارکت در پویش ها و چالش های مختلف گفت : یکی از ارکان توسعه سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی هر کشور ؛ سلامت جامعه است ، که ورزش همگانی نیز ارتباط مستقیم با این موضوع دارد . 

🔹 فرماندار ماکو با تاکید بر لزوم ساماندهی پارک شادی و استفاده از ظرفیت سایر پارک ها و بوستان ها برای ورزش همگانی افزود : هیات ورزش های همگانی میتواند با اجرای برنامه های متنوع و همچنین برگزاری مسابقات مختلف در راستای توسعه ورزش در بین خانواده ها موفق عمل نماید . 

🔹 محمدی ایروانلو با اشاره به مطالبه به حق بانوان در خصوص ایجاد پارک بانوان و همچنین فراهم نمودن محیط امن و سالم برای ورزش این قشر اظهار داشت : با توجه به شرایط جغرافیایی شهر ماکو و همچنین افزایش بلندمرتبه سازی ، پارک شادی به لحاظ قرارگیری در نقطه مناسب ، بهترین مکان برای ایجاد پارک بانوان است و لازمست شهرداری ماکو با مشارکت اداره ورزش و جوانان؛ ایجاد امکانات و رفع نواقصات موجود را در دستور کار خود قرار دهد . 

🗓 ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

@PadDolat_Maku

# نظر : 0