فرماندار ماکو :

اصحاب فرهنگ و هنر ، بهترین مبلغ برای اقدامات و عملکرد مسئولین در حوزه های مختلف هستند

اصحاب فرهنگ و هنر ، بهترین مبلغ برای اقدامات و عملکرد مسئولین در حوزه های مختلف هستند

🔻عصر امروز ، بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ، نشست اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ماکو با مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجائی و باهنر گفت : اصحاب فرهنگ و هنر همواره مایه سربلندی بوده اند و بخشی از توسعه فرهنگی در جامعه مدیون این عزیزان است .  

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه اصحاب فرهنگ و هنر ، بهترین مبلغ برای اقدامات و عملکرد مسئولین در حوزه های مختلف هستند اظهار داشت : برگزاری منظم و مستمر جلسات با اصحاب فرهنگ و هنر می تواند در راستای رسیدن به اهداف مشترک موثمر ثمر باشد . 

🔻وی نقش اصحاب فرهنگ و هنر را در حفظ و احیای بناهای تاریخی ، آداب و رسوم ، حل مسائل و معضلات اجتماعی  را بسیار حائز اهمیت عنوان و خاطر نشان ساخت : شهروند با مسئولیت باید به وظایف خود آشنا و در راستای توسعه فرهنگی تلاش نماید .
 
🔻در ادامه این جلسه اصحاب فرهنگ و هنر مسائل و مشکلاتی را در خصوص نبود مجتمع فرهنگی ، قطعه هنرمندان در وادی رحمت ، عدم شفافیت و اطلاع رسانی میزان و هزینه کرد بودجه فرهنگی شهرداری ها ، عدم توجه به بافت تاریخی شهر ، بیمه ، مسکن ، اشتغال ، برگزاری جشنواره های موسیقی و نمایش ، عضویت در کمیسیون های تخصصی و ... را مطرح نمودند که فرماندار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهر ماکو و بازرگان توضیحات لازم را ارائه دادند .

# نظر : 0