فرماندار شهرستان ماکو :

لازمه توسعه و تقویت فرهنگ عمومی شهرستان اهتمام جدی به برگزاری منظم جلسات و استفاده از تمام ظرفیت های موجود است .

لازمه توسعه و تقویت فرهنگ عمومی شهرستان اهتمام جدی به برگزاری منظم جلسات و استفاده از تمام ظرفیت های موجود است .
صبح امروز بعد از وقفه سه ساله جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماکو به ریاست امام جمعه و با حضور فرماندار و اعضای شورا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با ابراز خرسندی از برگزاری مجدد جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت : امید است بتوانیم با اتخاذ تصمیمات لازم در جهت ارتقاء فرهنگ عمومی شهرستان موفق  عمل نماییم .

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاهی و شخصیت های فرهنگی شهرستان در جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت : استفاده از نظرات متخصصین امر می‌تواند ما را در پیشبرد اهداف شورای فرهنگ عمومی یاری نموده و در پایان کار کارنامه قابل قبولی را ارائه نمائیم .

فرماندار ماکو ، نقش اساتید دانشگاهی و مربیان آموزش و پرورش را در اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی تاثیر گذار دانست و اظهار داشت : لازمه توسعه و تقویت فرهنگ عمومی شهرستان اهتمام جدی به برگزاری منظم جلسات و استفاده از تمام ظرفیت های موجود است .

حجت الاسلام و المسلمین میر محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه با بیان اهداف و رویکرد شورای فرهنگ عمومی شهرستان به  برگزاری منظم جلسات با حضور شخص مسئولین ادارات تاکید نمود .

وی با دعوت از افراد فرهیخته و صاحبنظران حوزه فرهنگ خواست ،  اعضای شورا را در پیشبرد اهداف تعین شده یاری نمایند .

در ادامه این جلسه سه نفر از شخصیت های فرهنگی به عنوان عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماکو مورد تایید اعضاء و انتخاب شدند .

# نظر : 0