فرماندار ماکو :

اعتبارات شهرستان ماکو از محل ردیف های بودجه ای استان حدود 226 میلیارد ریال است

اعتبارات شهرستان ماکو از محل ردیف های بودجه ای استان حدود 226 میلیارد ریال است

پیش از ظهر امروز دومین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیته در محل فرمانداری برگزار شد ‌.

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر لزوم نظارت بر نحوه هزینه کرد اعتبارات با توجه به شرایط سخت اقتصادی و درصد تخصیص ها گفت : در سال گذشته با توجه به مسائل افتصادی که در کشور حاکم بود از کل اعتبارات ابلاغی حدود ۵۰ درصد آن تخصیص یافت و توانستیم با تلاش و اهتمام جدی مسئولین تعدادی از طرح های عمرانی را افتتاح و به بهره برداری برسانیم . 

🔻 فرماندار ماکو با بیان اینکه اعتبارات ابلاغی شهرستان در سالجاری از محل منابع سرمایه ای ، درآمد نفت و گاز ، قانون استفاده از امکانات کشور و ۲۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده حدود ۲۲۶ میلیارد ریال و ۳/۱ درصد اعتبارات استانی است اظهار داشت : تنها ۲۰ درصد اعتبارات کل کشور در استان و شهرستان ها توزیع می شود و ۸۰ درصد بودجه در سطح وزارتخانه ها متمرکز است و لازم است مسئولین دستگاههای اجرایی و مدیران کل با پیگیری نسبت به جذب اعتبارات جهت اجرا و اتمام پروژه ها اهتمام جدی داشته باشند . 

🔻 عباسی خاطر نشان ساخت :از محل اعتبارات مصوب شهرستان ماکو در سالجاری ۶۱ پروژه در فصول مختلف پیشنهاد شده است که امیدواریم با تخصیص درصد بالایی از اعتبارات شاهد حل مشکلات در حوزه های مختلف باشیم .  

 

# نظر : 0