فرماندار ماکو :

یکی از معضلات عمده شهرماکو در حوزه ترافیک ، نمایشگاههای اتومبیل است

یکی از معضلات عمده شهرماکو در حوزه ترافیک ، نمایشگاههای اتومبیل است

صبح امروز اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اقدامات و تلاش های اعضای شورای هماهنگی ترافیک در سال گذشته گفت : در سال گذشته 121 مصوبه در جلسات شورای ترافیک به تصویب اعضاء رسیده بود که بیش از 90 درصد آنها اجرایی شد و انتظار می رود در سال جدید نیز تمامی مصوبات بر اساس نظرات کارشناسی بوده و قابلیت اجرایی داشته باشند . 

وی با بیان اینکه یکی از معضلات عمده شهر ماکو در حوزه ترافیک ، نمایشگاههای اتومبیل است افزود : شهرداری ماکو می تواند با استفاده از منابع داخلی و جذب سرمایه گذار ، ضمن ساماندهی نمایشگاهها به این معضل چندین ساله پایان دهند .

فرماندار ماکو در خصوص کاهش مسائل و مشکلاتی ترافیکی شهرستان نیز اظهار داشت : برابر تفاهم نامه اداره کل راه و شهرسازی و سازمان منطقه آزاد مقرر گردیده مسیر پارک جنگلی تا تقاطع غیر همسطح هندور بطول 3 کیلومتر در راستای تسهیل تردد خودروها و همچنین کاهش تصادفات تعریض گردد .

عباسی با تقدیر تلاش ها و زحمات مجموعه پلیس راهور و پلیس راه در کاهش تصادفات درون و برون شهری بر ضرورت نصب دوربین های سرعت سنج ، اصلاح و حذف سرعتگیر های عیر استاندارد تاکید کرد .

# نظر : 0