ضرورت اختصاص اعتبارات مورد نیاز در حوزه مدیریت بحران

ضرورت اختصاص اعتبارات مورد نیاز در حوزه مدیریت بحران

🔻 ظهر امروز جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی ، فرماندهی عملیات و پاسخ به بحران شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با اظهار تاسف از وقوع زلزله در مناطقی از استان آذربایجان شرقی و تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در این حادثه ناگوار گفت : کشور ما به عنوان یکی از مناطق حادثه خیز جهان محسوب می‌شود و لازمست دستگاه های ذیربط با احصاء نقاط قوت و رفع موانع و ضعف های موجود برای مقابله با حوادث مختلف در آمادگی کامل به سر ببرند . 

🔻 فرماندار ماکو با تاکید بر ضرورت اختصاص اعتبارات مورد نیاز در حوزه مدیریت بحران افزود : ادارات عضو ستاد باید مستند سازی اقدامات و همچنین استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی را در دستور کار خود قرار دهند و با ایجاد بانک اطلاعاتی مناسب ، فرماندهی عملیات را در حوزه کاری خود به نحو احسن انجام دهند . 

🔻 وی با بیان لزوم آمادگی تمامی دستگاه‌های عضو ستاد و به خصوص ادارات خدمات رسان در راستای اقدامات مناسب در فصل سرما و بارش ها فصلی گفت : تمامی دستگاههای عضو باید نسبت به تامین اقلام مورد نیاز ، تجهیز واحد ها و همچنین تعمیر ماشین آلات در اسرع وقت اقدام نمایند تا با هیچ مشکلی در مواقع بحرانی مواجه نباشند .

🔻 در ادامه این جلسه اعضای ستاد در خصوص مسائل و مشکلات مبتلابه شهرستان در حوزه مدیریت بحران ، به بحث و تبادل نظر پرداختند . 

 


 

# نظر : 0