معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :

مناسب سازی مختص معلولین نیست و باید همه ی افراد سالمند و جانبازان عزیز از خدمات و امکانات عمومی بهره مند شوند .

مناسب سازی مختص معلولین نیست و باید همه ی افراد سالمند و جانبازان عزیز از خدمات و امکانات عمومی بهره مند شوند .
صبح امروز دومین جلسه ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی و شورای ساماندهی سالمندان شهرستان ماکو ، به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از اعضای ستاد که نسبت به مناسب سازی اماکن اقدام نموده اند اظهار داشت :  مناسب سازی مختص معلولین نیست و باید به نحوی برنامه ریزی شود که همه ی افراد سالمند و جانبازان عزیز از خدمات و امکانات عمومی بهره مند شوند .

وی افزود : دبیرخانه ستاد باید بصورت مستمر مسائل و مشکلات  این حوزه را رصد و بمنظور اتخاذ تصمیمات لارم در جلسات مطرح شود تا در حد امکان شرایط را برای جامعه هدف فراهم آوریم . 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو در ادامه بر لزوم رعایت اصول مناسب سازی اماکن و معابر در اجرای طرح های عمرانی و احداث اماکن عمومی تاکید و از مسئولین ذیربط خواست نسبت به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند . 

در ادامه این جلسه اعضای ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی و شورای ساماندهی سالمندان شهرستان ماکو ضمن ارائه گزارش عملکرد نکته نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این حوزه بیان نمودند .   

 

 

با ما در پیام رسان سروش همراه باشید : 
@farmandari_maku

# نظر : 0