فرماندار ماکو :

ایمن سازی جاده های ارتباطی باید تا قبل از شروع سال جدید و تعطیلات نوروز به اتمام برسد

ایمن سازی جاده های ارتباطی باید تا قبل از شروع سال جدید و تعطیلات نوروز به اتمام برسد

ظهر امروز هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو بمنظور توزیع اعتبارات ماده 23 قانون رسیدگی به جرائم و تخلفات رانندگی ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تسلیت شهادت مظلومانه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش در عملیات تروریستی دولت منفور آمریکا گفت : حاج قاسم سلیمانی به دلیل مردمی بودن و متعلق بودن به تمامی گروه ها ، طیف ها همواره در کنار مردم بود و به همین علت یاد و نام او در دلها جاودانه ماند و همه ی ما ادامه دهنده راه شهداء خواهیم بود .

عباسی با تقدیر از مسئولین امر در راستای تعریض جاده های ارتباطی ، بر لزوم  ایمن سازی جاده های تعریض شده  تا قبل از شروع سال جدید و تعطیلات نوروز تاکید و از اعضای شورای هماهنگی مدیریت ترافیک خواست با بکارگیری تمامی امکانات ، مسئولین امر را در این حوزه همراهی نمایند . 
 
فرماندار ماکو با اشاره به ابلاغ  اعتبارات ماده 23 قانون رسیدگی به جرائم و تخلفات رانندگی افزود : سهم شهرستان ماکو از این محل 2 میلیارد و 20 میلیون ریال است و شهرداران باید از اعتبار ابلاغی در راستای کاهش جرائم و تصادفات رانندگی منجر به فوت و جرح استفاده نمایند .

وی با بیان اینکه ساماندهی صنوف مزاحم باید جزو اولویت های اصلی دستگاه های ذیربط باشد ، خاطر نشان ساخت : مکان یابی و جانمایی واحد ها باید بر اساس نظرات کارشناسی و رعایت حقوق شهروندان باشد ،‌تا در ارائه خدمات خللی بوجود نیاید . 

رئیس شورای هماهنگی مدیریت ترافیک در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندهی و پرسنل پلیس راهور و پلیس راه در برخورد با متخلفان و بر هم زدگان امنیت و نظم عمومی جامعه تقدیر و گفت : با تلاش های صورت گرفته تاکنون 127 خودرو که با تغییر وضعیت و رانندگی پرخطر منجر به بروز تصادفاف شدید شده بودند ، توقیف و پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع داده شده است . 

در پایان این جلسه با اهداء لوح و هدایی از فرماندهی و پرسنل پلیس راهور و پلیس راه شهرستان ماکو تجلیل شد .

# نظر : 0