‍ فرماندار ماکو :

قانون بصورت شفاف وظایف و تکالیف دستگاههای متولی را در برخورد با قاچاق مشخص نموده است

قانون بصورت شفاف وظایف و تکالیف دستگاههای متولی را در برخورد با قاچاق مشخص نموده است

سومین جلسه  کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ماکو  در سالجاری ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و زحمات نیروهای نظامی ، انتظامی ، امنیتی و همچنین اعضای کمیسیون در بحث پیشگیری و مبارزه با قاچاق گفت : قانون بصورت شفاف وظایف و تکالیف دستگاههای متولی را در برخورد با قاچاق مشخص نموده است و ضروریست اعضای کمیسیون با جدییت موضوع را پیگیری واجرا نمایند . 

فرماندار ماکو با تاکید بر حذف بستر های قاچاق در مرز خاطر نشان ساخت :  قاچاق کالا از جمله موانع بزرگ برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و از یک سو درآمدهای گمرکی و مالیاتی دولت را کاهش می‌دهد و از طرفی سبب خروج بی‌حاصل ارز، فرار گسترده سرمایه، افزایش بیکاری و کاهش تولیدات صنعتی داخلی می‌شود.

وی افزود :  در شرایط اقتصادی کنونی و با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن باید با ابتکار عمل و تلاش مضاعف تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد و از خروج کالاهای اساسی نظیر مایحتاج عمومی از مرز جلوگیری نمود.

# نظر : 0