فرماندار ماکو :

دستگاههای متولی باید با انجام کارهای فرهنگی ، نصب تابلو ها و اعمال قانون در خصوص رانندگان متخلف به مدیریت ترافیک شهر کمک نمایند

دستگاههای متولی باید با انجام کارهای فرهنگی ، نصب تابلو ها و اعمال قانون در خصوص رانندگان متخلف به مدیریت ترافیک شهر کمک نمایند

صبح امروز دومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور دادستان عمومی و انقلاب و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات جلسات شورای هماهنگی ترافیک گفت : روشنایی بلوار ولایت ، خط کشی مسیر منطقه بورالان ، تقاطع غیر همسطح ماکو - بازرگان و اصلاح هندسی معابر  از جمله مواردی است که باید در اسرع وقت اجرایی شود . 

وی با بیان اینکه تردد و توقف کامیون های ترانزیتی در سطح شهر مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده است اظهار داشت : دستگاههای متولی باید با انجام کارهای فرهنگی ، نصب تابلو  و اعمال قانون در خصوص رانندگان متخلف به مدیریت ترافیک شهر کمک نمایند . 

فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : یکی از مهم ترین وظایف شورای ترافیک شهرستان حل مشکلات ترافیکی در معابر و مسیرهای تردد رانندگان و شهروندان بوده و این امر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

رئیس شورای ترافیک شهرستان ماکو با تاکید بر حفظ جان و سلامت افراد در جامعه از ادارات و دستگاههای ذیربط خواست با همکاری و هماهنگی ، اهتمام جدی تری در راستای تحقق مصوبات شورای ترافیک داشته باشند.  

حجت الاسلام عباس نژاد دادستان عمومی و انقلاب ماکو هم در این جلسه با انتقاد نحوه رانندگی برخی شهروندان در سطح شهر گفت : حضور مستمر پلیس راهنمایی و رانندگی در نقاط مختلف شهر می تواند بازدارنده باشد . 

وی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص رانندگی صحیح با انجام تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد افزود : تردد خودروهای سنگین در سطح شهر یکی از دغدغه های مهم شهروندان است که باید تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ شود . 

در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی ترافیک  در خصوص مسائل و مشکلات مدیریت ترافیک و کاهش حوادث ناشی از رانندگی های پر خطر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

# نظر : 0