معاون فرماندار ماکو :

تلاش دشمنان ، کمرنگ نشان دادن اقدامات و خدمات نظام نسبت به مردم است

تلاش دشمنان ، کمرنگ نشان دادن اقدامات و خدمات نظام نسبت به مردم است

اولین جلسه ستاد برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسمات چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر در شهرستان ماکو ، به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور امام جمعه ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین ادارات و نهاد های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت : به کوری چشم دشمنان ، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چهلمین سالگرد پیروزی خود را چشن گرفت و با صلابت و اقتدار در مسیر تحقق اهداف گام دوم انقلاب حرکت خواهد کرد . 

معاون فرماندار ماکو با بیان اینکه تلاش دشمنان ، کمرنگ نشان دادن اقدامات و خدمات نظام نسبت به مردم است ، اظهار داشت : فضای برگزاری مراسمات به لحاظ کمی و کیفی باید با مشارکت و حضور حداکثری اقشار مختلف مردم و مسئولین باشد تا اتحاد و انسجام ملت ایران اسلامی همچون گذشته به منصه ظهور گذاشته شود . 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه با بیان اینکه دهه مبارک فجر از جمله ایام الله است که عنایت پروردگار متعال شامل حال ملت ایران اسلامی شد گفت : ضروریست در ایام دهه مبارک فجر با تشریح و تبیین دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 41 سال گذشته بیش از گذشته باشد تا مایه امید و تقویت روحیه خودباوری در جوانان باشد . 

وی با بیان اینکه شهادت و تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش جان تازه ای به روح انقلابی بخشید و اتحاد زاید الوصفی را در بین ملت و نظام بوجود آورد  ، اظهار داشت : انشاء الله تمامی اقدامات و خدمات در گام دوم انقلاب زمینه ساز شکل گیری تمدن اسلامی و ظهور حضرت ولیعصر (عج) باشد .

در ادامه این جلسه ، اعضای ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان ماکو بیان نمودند . 

# نظر : 0