فرماندار شهرستان ماکو :

بمنظور تسهیل در عبور و مرور ، هرگونه حفاری در سطح شهر باید با هماهنگی شهرداریها و پلیس راهور باشد

بمنظور تسهیل در عبور و مرور ، هرگونه حفاری در سطح شهر باید با هماهنگی شهرداریها و پلیس راهور باشد
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با تقدیر از اقدامات اعضای شورای هماهنگی مدیریت ترافیک در روز های ابتدایی آغاز سال تحصیلی جدید و ساماندهی سرویس های مدارس گفت : مدیریت ترافیک شهری در آغاز سال تحصیلی جدید جزو برنامه های اصلی شورا بود که با تعامل و همکاری دستگاههای ذیربط به نحو احسن انجام شد . 

وی با تاکید بر اینکه بمنظور تسهیل در عبور و مرور ، هرگونه حفاری در سطح شهر باید با هماهنگی شهرداریها و پلیس راهور باشد افزود : بمنظور جلوگیری از ایجاد ترافیک ، تصادفات و حوادث ناشی از آن ضروریست دستگاههای اجرایی قبل از شروع عملیات حفاری با شهرداری و پلیس راهور هماهنگی های لازم را بعمل آوردند .  
   
فرماندار ماکو در خصوص ساماندهی سرویس مدارس نیز خاطر نشان ساخت : مدیریت سرویس مدارس باید بگونه ای باشد که والدین هیچ دغدغه ای  برای رفت و آمد فرزندان خود نداشته باشند و همکاری آموزش و پرورش ، پلیس راهور و سازمان تاکسیرانی شهرداری در این خصوص می تواند تاثیر گذار باشد . 

در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مطالب مطروحه بیان نمودند .


@farmandari_maku

# نظر : 0