فرماندار ماکو :

مسئولین ادارات ذیربط ، اصلاح نقاط حادثه خیز و همچنین لایروبی مسیل ها را قبل از شروع بارش ها در دستور کار خود قرار دهند

مسئولین ادارات ذیربط ، اصلاح نقاط حادثه خیز و همچنین لایروبی مسیل ها را قبل از شروع بارش ها در دستور کار خود قرار دهند

🔻ظهر امروز ، سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از مسئولین ادارات ذیربط در مدیریت بهینه منابع آب در سال آبی گذشته گفت : توزیع مناسب منابع آبی موجب شده بود تا کشاورزان مشکل زیادی در آبیاری مزارع کشاورزی خود نداشته باشند و این امر مهم با هماهنگی و همکاری مسئولین و روستائیان محقق شد. 

🔻فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه مسئولین ادارات ذیربط ، اصلاح نقاط حادثه خیز و همچنین لایروبی مسیل ها را قبل از شروع بارش ها در دستور کار خود قرار دهند افزود : بمنظور جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی باید تمهیدات لازم قبل از شروع بارش ها توسط متولیان امر اتخاذ و اجرا شود . 

🔻وی میزان آب ذخیره شده در پشت سد های شهرستان را قابل قبول دانست و خاطر نشان ساخت : مدیریت صحیح و مصرف بهینه منابع آب در مصارف خانگی ، کشاورزی و صنعتی می تواند به عملکرد مطلوب ما در سال آبی جاری کمک نماید . 

🔻عباسی به احداث خیابان ساحلی ماکو در حاشیه رودخانه زنگبار اشاره و از مسئولین اداراتی که املاک آنها در حریم و بستر رودخانه قرار دارند خواست نسبت به آزاد سازی آن اقدام نمایند ، تا دستگاههای اجرایی در اجرای این طرح پیش قدم باشند .

 

# نظر : 0