فرماندار ماکو :

یکی از ملزومات توسعه یک کشور ارائه خدمات بصورت الکترونی است

یکی از ملزومات توسعه یک کشور ارائه خدمات بصورت الکترونی است

🔻 پیش از ظهر امروز دکتر نادر نانبخش مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی با حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بیمه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این دیدار با تقدیر از مجموعه کارکنان بیمه سلامت استان و شهرستان گفت : با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت می باشند ضروری است خدمات این نهاد بیش از پیش در مناطق شهری و روستایی گسترش یابد ‌.

🔻 فرماندار ماکو با استقبال و حمایت از اجرای طرح ارائه خدمات به صورت الکترونیکی افزود : اجرای طرح نسخه الکترونیک می تواند ضمن ایجاد صرفه جویی و منافع اقتصادی بدلیل مباحث کنترلی و نظارتی ،گام موثری در راستای استقرار طرح سلامت الکترونیک باشد.

🔻 دکتر نادر نانبخش مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت و دغدغه فرماندار ماکو در خصوص ارائه خدمات مطلوب به بیمه گذاران گفت : اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی بیش از  ۲ میلیون نفر بیمه شده دارد که تحت پوشش ۵ صندوق این سازمان شامل صندوق کارکنان دولت ، صندوق روستاییان و عشایر و ساکنین شهرهای زیر  ۲۰  هزار نفر، صندوق سایر اقشار ، صندوق بیمه سلامت همگانی، صندوق بیمه سلامت ایرانیان هستند .

🔻 وی افزود : پروژه نسخه الکترونیک در راستای عملیاتی شدن حذف دفترچه های درمانی و با هدف ایجاد پرونده الکترونیک بیمه شدگان به صورت پایلوت استانی در شهرستان نقده و سپس سلماس اجرا شد و در فاز بعدی اجرایی این طرح، در ماکو به عنوان سومین شهرستان آذربایجان غربی اجرائی خواهد شد که لازمه آن همکاری تمامی بخش ها از جمله عموم شهروندان ، مراکز درمانی ، پزشکان و شرکت مخابرات است . 

 

# نظر : 0