فرماندار ماکو :

باید تلاش کنیم که شرایط را برای حضور و مشارکت عموم مردم در مراسم استقبال از زائران غیر ایرانی اربعین فراهم نماییم

باید تلاش کنیم که شرایط را برای حضور و مشارکت عموم مردم در مراسم استقبال از زائران غیر ایرانی اربعین فراهم نماییم

🔻صبح امروز سومین جلسه ستاد اربعین و استقبال زائران غیر ایرانی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و همچنین مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر لزوم آماده سازی و انجام اقدامات لازم قبل از دوازدهم مهرماه اظهار داشت : اولین کاروان زائران غیر ایرانی جهت حضور در راهپیمایی اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام روز ۱۵ مهر از طریق مرز بازرگان وارد کشور خواهد شد و لازم است تا آن روز ، تمام اقدامات با هماهنگی و همکاری تمامی ادارات و ارگان ها به نحو احسن انجام شود . 

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه ، باید تلاش کنیم که شرایط را برای حضور و مشارکت عموم مردم در مراسم استقبال از زائران غیر ایرانی اربعین فراهم نماییم افزود : اجر و ثواب استقبال از زائران و خدمت به آن ها کمتر از حضور در راهپیمایی اربعین حسینی نیست .

🔻عباسی تسریع در ورود و خروج زائرین و اتوبوس‌ها از مرز بازرگان و همچنین دریافت مابه التفاوت سوخت از اتوبوس های خارجی را موضوع مهمی دانست که باید با همکاری و توجه ویژه مسئولین استانی تسهیل شود . 

🔻حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه با بیان اینکه موکب یا لثارات الحسین (ع) شهرستان در کنار موکب شهید باکری و جبهه فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان به زائران غیر ایرانی در مرز ارائه خدمات خواهند کرد ، اظهار داشت : حضور و مشارکت در امر استقبال از زائران حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام یک توفیق الهی است تا ما بتوانیم با خدمت ب۶ این عزیزان از شفاعت آنها در دنیا و آخرت بهره مند شویم . 

🔻در ادامه این جلسه اعضای ستاد در خصوص استقبال و بدرقه زائران ایرانی از مرز بازرگان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند . 
 

# نظر : 0