پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۸

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۸

 حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو با صدور پیامی، آغاز سال جدید و  عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال


بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

در سال جدید نیز بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال #رونق_تولید  نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و رفع موانع تولید و اشتغال در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم انشاء الله ...

اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز شهرستان ماکو، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به پیشگاه همه آنان درود می فرستم و این عید بهاران، نوروز و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور محبوب، دولت عزیز و همه شما مردمان خوب شهرستان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود انشاء الله...

 

حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو

 

# نظر : 0