فرماندار ماکو :

اجرای طرح بیمه اجباری سلامت برای همه ، گامی مهم در راستای برخورداری عموم شهروندان از خدمات درمانی است

اجرای طرح بیمه اجباری سلامت برای همه ، گامی مهم در راستای برخورداری عموم شهروندان از خدمات درمانی است

🔻صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته بیمه سلامت حسین عباسی فرماندار ماکو با حضور در اداره بیمه سلامت شهرستان ضمن دیدار با رئیس و کارکنان آن از زحمات و تلاش‌های آنها در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تقدیر و تشکر نمود . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو حسین عباسی در این دیدار با تبریک هفته بیمه سلامت گفت : اقدامات حمایت همگانی از شهروندان در قالب اجرای طرح تحول سلامت توسط دولت تدبیر و امید نقش مهم و بسزایی در پیشگیری ، کنترل و درمان بیماری ها ایفا کرده است . 

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه اجرای طرح بیمه اجباری سلامت برای همه گامی مهم در راستای برخورداری عموم شهروندان از خدمات درمانی است اظهار داشت : توسعه همه جانبه ، ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارد و می تواند در کاهش هزینه های درمانی مثمر ثمر باشد . 

🔻 وی با استقبال از طرح های الکترونیکی بیمه سلامت افزود : این طرح ها ضمن به حداقل رساندن هزینه و رفع نارسائیها به بهبود خدمات و تسریع در آنها کمک می نماید . 

🔻نصیری رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان ماکو در این دیدار ضمن تقدیر از حضور فرماندار ماکو گفت : طرح بیمه اجباری سلامتی برای همه همزمان با هفته بیمه سلامت آغاز شده است و در آن دهک های کم درآمد جامعه از یارانه های دولت برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه ای برخوردار خواهند شد . 

🔻 وی از آغاز طرح نسخه نویسی الکترونیکی درشهرستان خبر داد و افزود : این طرح از سه ماه گذشته در ماکو آغاز شده است و در کنار آن طرح رسیدگی الکترونیکی به پرونده های بستری در بیمارستان نیز اجرایی شده است .

# نظر : 0