فرماندار ماکو :

شکاف نسلی یکی از آسیب هایی است که می تواند به انقلاب ما وارد شود

شکاف نسلی یکی از آسیب هایی است که می تواند به انقلاب ما وارد شود

صبح امروز جلسه هماهنگی بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای 15 خرداد سال 1342 به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با اشاره  به شخصیت والای امام خمینی (ره) اشاره نمود و اظهار داشت : معرفی شخصیت والای ایشان به نسل جوان در جامعه امری بسیار ضروری می باشد و انتقال افکار و آثار آن حضرت به نسل های آینده وظیفه اصلی مسئولان و دستگاههای فرهنگی می باشد .

وی با بیان اینکه این ایام فرصت بسیار مناسبی برای بازبینی و تبیین افکار و اندیشه های امام راحل است اقزود : همه ما مدیون امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی هستیم و هرچه داریم از امام راحل است و باید در حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای ایشان تلاش کنیم و با اجرای باکیفیت و مطلوب مراسم سالگرد ارتحال در سطح شهرستان دین خود را به آن حضرت ادا کنیم. 

فرماندار ماکو شکاف نسلی را یکی از آسیب هایی عنوان کرد که می تواند به انقلاب ما وارد شود گفت : پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب ، دشمنان نظام هنوز بدنبال تغییر مسیر آن هستند و در این راستا همه ی مسئولین در رفع و به حداقل رساندن این شکاف وظیفه شرعی و قانونی داریم و می توانیم با تبیین آرمان های امام و شهداء در بین نسل جوان به این مهم دست یابیم .      

حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه با تاکید بر نقش جوانان در تحقق اهداف گام دوم انقلاب که مد نظر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می باشد گفت : در مراسمات بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران باید گروه هدف نسل دوم و سوم انقلاب باشند که چراکه این نسل می تواند در تشکل دولت اسلامی سهیم و زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) فراهم نمایند . 

در ادامه مسئولین حاضر در جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات 14 و 15 خرداد در شهرستان ماکو بیان نمودند . 

 

 

# نظر : 0