معاون فرماندار ماکو :

محوری ترین نقش زن در جامعه تحکیم بنیان خانواده است

محوری ترین نقش زن در جامعه تحکیم بنیان خانواده است

پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با حضور مسئولین و نمایندگان امور بانوان ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی دراین جلسه ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر ، زن را مظهر خلاقیت خداوند و عنصر اساسی در تشکیل خانواده عنوان و اظهار داشت : محوری ترین نقش زن در جامعه تحکیم بنیان خانواده است .

وی افزود :  دین مبین اسلام با بیان ارزش واقعی زن ، خانواده و اثر وجودی آنها ، حقوق خانواده و زن ، با تمامی تفکرات جاهلانه مبارزه نموده است .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو با بیان اینکه زنان در جامعه اسلامی ، همواره نقش مثبت و بسزائی داشته اند ، خاطر نشان ساخت : حضرت زهرا (س) خود نمونه و الگوی کامل یک زن مسلمان میباشد که و اگر زنان ما سیره و راه حضرت زهرا (س) را ادامه بدهند بطور حتم مدینه فاضله ای از زنان و بانوان صالح خواهیم داشت و جامعه ما جامعه ای کامل و نمونه در جهان خواهد بود.

قربانی هفته زن را فرصت مناسبی برای تکریم از زنان و مادران فداکار جامعه دانست و گفت : این عزیزان با پیروی ازسیره حضرت زهرا (س) برای بقاء زندگی و خانواده و همچنین تربیت فرزندان صالح در جامعه تلاش میکنند ،

وی در پایان از مسئولین ادارات و نهاد ها خواست ، تا در طول هفته زن با همدلی و اتحاد ، برای تمام اقشار بانوان برنامه های پربار و شایسته ای را اجرا نمایند.

درادامه اعضای حاضر در جلسه در خصوص نحوه برگزاری مراسم در طول هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر بحث و تبادل نظر نمودند و مدعوین به ارائه نکته نظرات خود پرداختند .  

# نظر : 0