معاون فرماندار ماکو :

موضوع ازدواج جوانان باید با راهکارهای علمی، دقیق و عملیاتی به سمت تسهیلگری، کاهش هزینه‌ها و سهولت اجرا برود

موضوع ازدواج جوانان باید با راهکارهای علمی، دقیق و عملیاتی به سمت تسهیلگری، کاهش هزینه‌ها و سهولت اجرا برود

🔻 ظهر امروز سومین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان ماکو با موضوع بررسی و ارائه راهکار واتخاذ تصمیم جهت ترویج ازدواج آسان،آگاه سازی جوانان پیش از ازدواج وتحکیم بنیان خانواده و برنامه ریزی هفته ازدواج در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور کلیه اعضا کارگروه برگزار شد.

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ خانم قربانی در این جلسه با تبریک فرا رسیدن هفته ازدواج و ایام سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، گفت : موضوع ازدواج جوانان باید با راهکارهای علمی، دقیق و عملیاتی به سمت تسهیلگری، کاهش هزینه‌ها و سهولت اجرا برود.

🔻وی با بیان اینکه ازدواج آسان و سالم در جامعه نیازمند ترویج فرهنگ سازی است و باید در این زمینه برنامه ریزی شود گفت : فرهنگ‌سازی و ترویج ازدواج آسان و اسلامی رسالت همگانی است که این مهم باید در جامعه مورد توجه همگان به ویژه مسئولان قرار گیرد.

🔻معاون فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه امروز موضوع افزایش آمار طلاق به یک معضل جدی در جامعه تبدیل شده و حتی به ترس از ازدواج نیز منجر شده است، خاطرنشان ساخت : از دانشگاه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی انتظار داریم که در این حوزه با اقدامات جدی و علمی در کنار حوزه‌های علمیه و مراکز دینی طرح‌های عملیاتی ارائه کرده و جوانان را نسبت به این مسائل آگاه نمایند .

 

# نظر : 0