فرماندار ماکو :

فرهنگ سازی و آگاهی بخشی عمومی نسبت به مسائل می تواند مسئولین را در مدیریت مشکلات یاری نماید

فرهنگ سازی و آگاهی بخشی عمومی نسبت به مسائل می تواند مسئولین را در مدیریت مشکلات یاری نماید

صبح امروز دومین جلسه کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی ، زنان و خانواده شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضورامام جمعه و مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش های اعضای کارگروه در راستای سیاستهای ابلاغی گفت :  تلاش برای تامین امنیت غذایی شهروندان ، افزایش خدمات حوزه سلامت به جامعه و نظارت بر ارائه مواد غذایی سالم در بازار وظیفه همه مسئولان است .

فرماندار ماکو با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان اظهار داشت : برابر آخرین آمار اعلامی دانشگاه علوم پزشکی متاسفانه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان ماکو به ۲۵۱ مورد رسیده است که خوشبختانه ۲۰۳ نفر از آنها به بهبودی کامل رسیده اند و درحال حاضز نیز ۶ نفر از شهروندان در بیمارستان فجر بستری می باشند . 

وی  افزود : تلاش شبانه روزی مدافعین سلامت و همچنین همکاری و همراهی شهروندان و مجموعه دستگاه های اجرایی در رعایت پروتکل های بهداشتی ، شهرستان ماکو را از نظر نرخ رشد ابتلاء و تعداد فوت ناشی از بیماری کرونا را در وضعیت بهتری قرار داده است و این موضوع نباید ما را از رعایت توصیه های پزشکی غافل نماید . 

عباسی به موضوع بیماری های شایع فصل تابستان اشاره و خاطر نشان ساخت : فرهنگ سازی و آگاهی بخشی عمومی نسبت به مسائل می تواند مسئولین را در مدیریت مشکلات یاری نماید و ضروریست متولیان امر در این خصوص برنامه ریزی جامعی داشته باشند .

# نظر : 0