فرماندار ماکو :

نماز جمعه محور مسایل دینی، مذهبی و سیاسی کشور است و به همین دلیل در همه ابعاد جامعه اثر گذار می باشد

نماز جمعه محور مسایل دینی، مذهبی و سیاسی کشور است و به همین دلیل در همه ابعاد جامعه اثر گذار می باشد

🔻صبح امروز به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته نماز جمعه ، حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو بهمراه اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان با فرماندار  دیدار و تلاش ها و حمایت های صورت گرفته در راستای برگزاری باشکوه نماز جمعه از وی تجلیل نمودند .

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه ضمن تقدیر از حضور امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه در محل فرمانداری گفت :  نماز جمعه محور مسایل دینی، مذهبی و سیاسی کشور است و به همین دلیل در همه ابعاد جامعه اثر گذار می باشد.

🔻فرماندار ماکو با تقدیر از اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان که در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر نماز جمعه در مناسبتهای مختلف اهتمام جدی دارند افزود : باید از ظرفیت نماز جمعه در جهت ارتقاء دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و پایگاه تقویت وحدت و ارزش های ناب دینی و انقلابی برای مردم و کشور بیشتر بهره برد . 

🔻حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش ها و حمایت های صورت گرفته فرماندار در راستای برگزاری باشکوه نماز جمعه گفت :
ماز جمعه ، نماز وحدت آفرین و دشمن شکن است و دشمن با رصد کوچکترین نقاط کشور که در آن نماز جمعه برگزار میشود در صدد برهم زدن این اتحاد و انسجام بین مردم و مسئولین است .

🔻وی افزود :  نماز جمعه باید پرشکوه و دشمن شکن و با احساس مسئولیت مردم و مسئولین برگزار شود و مسئولین می توانند با حضور خود در صفوف بهم پیوسته نماز جمعه، به این جایگاه ارج نهند و با استماع نظرات و مشکلات مردم  در جهت رفع مشکلات آنها گام بردارند.

🔻 در پایان این دیدار امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از تلاش ها و حمایت های صورت گرفته فرماندار ماکو در راستای برگزاری باشکوه نماز جمعه تجلیل نمودند .

 

# نظر : 0