فرماندار ماکو :

آموزش های ارائه شده باید همگام با نیاز های جامعه و همسو با ظرفیت های منطقه ای باشد

آموزش های ارائه شده باید همگام با نیاز های جامعه و همسو با ظرفیت های منطقه ای باشد

به منظور ترویج فرهنگ مهارت آموزی ، محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی همراه با حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو دیدار و در مورد مسائل مرتبط با حوزه آموزش و مهارت بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تاکید بر تجهیز امکانات مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان گفت : آموزش های ارائه شده باید همگام با نیاز های جامعه و همسو با ظرفیت های منطقه ای باشد ، چرا که مراکز آموزش فنی و حرفه ای می توانند گامی موثر در اشتغال افراد جویای کار و بالندگی نیروی انسانی شمرده بردارد . 

وی با بیان اینکه اشتغال یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های مسئولین و خانواده است است افزود : یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مهم کسب آموزش های مهارتی می‎باشد که مراکز آموزش فنی و حرفه ای این امکان را در کشور بوجود آورده است . 

فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : اعطای تسهیلات اشتغال زایی توسط دولت بهترین فرصت برای قشر تحصیل کرده و جویای کار است که می توانند با کسب مهارت های لازم همسو با نیاز های شهرستان از طریق مراکز فنی و حرفه ای برای خود و دیگران زمینه اشتغال پایدار را ایجاد کنند . 
 
محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی هم در این دیدار با ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت های مرکز در طول سالجاری گفت : با اتمام مرکز شبانه روزی آموزش فنی و حرفه ای می توانیم این مرکز را به عنوان پایلوت برگزاری مهارت های نوین معرفی نمائیم . 

وی از فرماندار ماکو خواست ، اعتبار ویژه ای را برای اتمام این مرکز در سال آینده در نظر بگیرند تا شهرستان ماکو نیز از امتیاز مرکز شبانه روزی بهره مند شود .

# نظر : 0