معاون فرماندار ماکو :

اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و تولید محتوا در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا دو وظیفه مهم کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است

اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و تولید محتوا در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا دو وظیفه مهم کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است

پیش از ظهر امروز کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان ماکو به ریاست خانم قربانی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای کمیته در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته اصحاب رسانه و اعضای کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا گفت : اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و تولید محتوا در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا دو وظیفه مهم کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با تاکید بر انسجام و همچنین وحدت رویه در اطلاع رسانی افزود : در کنار آگاهی بخشی عمومی و هوشیاری شهروندان در خصوص آثار مخرب ابتلاء به کرونا باید در راستای ایجاد نشاط و امید در جامعه نیز تلاش شود . 

حافظ تیموری مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات نیز در این جلسه با تقدیر از همکاری تنگاتنگ خبرنگاران نشریات محلی ، خبرگزاریها و روابط عمومی دستگاههای اجرایی در تولید محتوا و بازنشر توصیه های پزشکی در شبکه های مجازی گزارشی از اقدامات صورت گرفته این کمیته از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان ارائه داد.

وی افزود : نصب بنر های اطلاع رسانی ، برگزاری برنامه های جنگ شادی ، شب شعر ، مسابقات فرهنگی ، نقاشی ، نمایشگاه خوشنویسی بصورت مجازی و همچین راه اندازی کمپین های در خانه بمانیم و یاریگران سلامت از جمله اقدامات مهم کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است و در حال حاضر نیز بصورت مستمر پیگیری می شود . 

در ادامه این جلسه اعضای کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بیان نمودند . 

 

# نظر : 0