فرماندار ماکو :

باید حس مسئولیت نسبت به آسیب های مواد مخدر در همه ی افراد جامعه و مسئولین تقویت شود

باید حس مسئولیت نسبت به آسیب های مواد مخدر در همه ی افراد جامعه و مسئولین تقویت شود

صبح امروز ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر لزوم تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی بمنظور افزایش سطح دانش و آگاهی خانواده های نسبت به پدیده شوم مواد مخدر تاکید و اظهار داشت : با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر در فرماندهی انتظامی از ابتدای امسال تاکنون بیش از 7 کیلو گرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و در این رابطه 133 نفر از عناصر اصلی دستگیر و یک باند نیز متلاشی شده است .

فرماندار ماکو با بیان اینکه باید حس مسئولیت نسبت به آسیب های مواد مخدر در همه ی افراد جامعه و مسئولین تقویت شود گفت : کشور ما بدلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیت مواد مخدر همواره هزینه های مادی و معنوی زیادی را در راستای حفظ آبروی نظام و مصون سازی خانواده ها از گرفتاری به این بلای خانمانسوز پرداخت کرده است .

عباسی ضمن خواستار توجه جدی مسئولین ذیربط به مناطق روستایی و حاشیه نشین شهر ها افزود : یکی از بستر های آلوده شدن افراد به مواد مخدر فقر و بیکاری است و باید با بکار گیری تمامی ظرفیت ها و تشدید نظارت ها از مراکز عمومی و اماکن پر تجمع جامعه را در مسیر عاری از مواد مخدر قرار داد .

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، در خصوص برنامه های آتی شورا بحث و تبادل نظر شد .

 

# نظر : 0