فرماندار ماکو :

توسعه آموزش های فنی و حرفه ای می تواند به تحقق شعار رونق تولید کمک کند

توسعه آموزش های فنی و حرفه ای می تواند به تحقق شعار رونق تولید کمک کند

🔻 صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت و روز کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ، فرماندار ماکو بهمراه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و بخشدار مرکزی  از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این بازدید با تبریک هفته ملی مهارت و روز کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای گفت : در شرایط کنونی اصلی ترین نیاز کشور مهارت و ایجاد اشتغال پایدار است و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای می تواند به تحقق شعار رونق تولید کمک کند. 

🔻 وی افزود : برای وجود هر شغل داشتن حداقل مهارت ها الزامی است و هدف از آموزشهای فنی و حرفه ای، افزایش توانایی ها، دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوبتر کار در محدوده وظایف شغلی می باشد. 

🔻 فرماندار ماکو  عملکرد آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان را  مثبت ارزیابی و اظهار داشت: در هر جامعه ای که از فرصت مهارت نیروی انسانی ، بهتر استفاده شود ، پیشرفت و توسعه آن جامعه با سرعت بیشتری محقق می شود و از این رو آموزش تخصصی نیروی انسانی باید نهادینه شود .
 

# نظر : 0