فرماندار ماکو :

حمایت و رسیدگی به مشکلات محرومان و مستمندان رسالت مهم کمیته امداد است

حمایت و رسیدگی به مشکلات محرومان و مستمندان رسالت مهم کمیته امداد است

پیش از ظهر امروز به مناسبت فرا رسیدن  14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و هفته احسان و نیکوکاری ، حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو بهمراه جمال کوهی بخشدار مرکزی ، از کمیته امداد امام خمینی(ره) بازدید و ضمن تقدیر از خدمات صادقانه و بی ریای کارکنان آن جهت کمک و مساعدت به افراد بی سرپرست و تحت پوشش ، پیشاپیش سالروز تاسیس این نهاد مقدس را تبریک گفت . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این بازدید با بیان اینکه هیچ عبادتی و ارزشی بالاتر از خدمت به مردم نیست گفت : حمایت و رسیدگی به مشکلات محرومان و مستمندان رسالت مهم کمیته امداد است که این نهاد در سال های اخیر با انجام زیرساخت های لازم برای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار و استقلال خانواده های تحت پوشش خود اقدامات بزرگی را انجام داده است . 

وی افزود : باید به سمتی حرکت کرد که هر روز شاهد کاهش آمار مددجویان بوده تا بتوانیم از ظرفیتها و پتانسیل های بی شمار این نهاد در بخش های دیگر جامعه استفاده نماییم.

محمد محمدنژاد رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو هم در این دیدار با تقدیر از حضور فرماندار و بخشدار مرکزی در این اداره گفت : 24 نفر از پرسنل کمیته امداد ماکو به 2422خانوار و 5250 نفر که حدود 4 درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود ارائه خدمات می نمایند . 

وی افزود : در سایه حمایت های دولت تدبیر وامید 100 درصد اعتبارات اشتغالزایی با صد درصد رشد تخصیص یافته است و در حال حاضر کمیته امداد ماکو برای هر خانواده 5 نفری 744 هزار تومان مستمری پرداخت می نماید که این میزان در ماه 848 میلیون و در سال بیش از 10 میلیارد تومان است .    

در پایان این دیدار فرماندار ماکو بهمراه بخشدار مرکزی با حضور در اتاق کار کلیه کارکنان اداره کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان از نزدیک از نحوه ارائه خدمات آنان در بخش های مختلف بازدید و از تلاش و مجاهدت آنان تجلیل نمودند .

 

# نظر : 0