فرماندار ماکو :

دغدغه شرکت در آزمون کنکور و حضور در دانشگاه موجب مغفول ماندن استعداد های فرزندان در بسیاری از زمینه ها شده است

دغدغه شرکت در آزمون کنکور و حضور در دانشگاه موجب مغفول ماندن استعداد های فرزندان در بسیاری از زمینه ها شده است

🔻 پیش از ظهر امروز جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با حضور در محل فرمانداری ، با حسین عباسی  دیدار و گفتگو کرد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تقدیر از اقدامات فرهنگی و آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در شناسایی و پرورش استعداد دانش آموزان و افزایش مهارت های زندگی در آنها گفت : دغدغه والدین برای شرکت فرزندانشان در آزمون کنکور و حضور آنها در دانشگاه موجب مغفول ماندن استعداد های آنها در بسیاری از زمینه ها شده است . 

🔻 وی افزود : استعداد یابی و فرهنگ‌سازی در هر زمینه‌ای بایستی از پایه و از دوران کودکی آغاز شود، چراکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و عدم موفقیت در مراحل زندگی حاصل غفلت و عدم توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی است.

🔻 فرماندار ماکو ضمن حمایت از برنامه های فرهنگی و آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان ، در خصوص میزبانی جشنواره های مختلف این کانون اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت : حضور و موفقیت دانش آموزان ماکویی در مسابقات مختلف کشوری و جهانی خود موید استعداد آنها در زمینه های مختلف است . 

🔻 جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های فرماندارماکو در خصوص فعالیت های کانون گفت : کانون دارای سابقه‌ی طولانی در حوزه‌ی تربیت است و بر این اساس اعتماد جامعه به این نهاد از ضریب بالایی برخوردار است.

🔻 وی با اشاره به استعداد های اعضای کانون پرورش فکری در ماکو افزود : در مسابقات اخیر نقاشی و عکاسی که در کشور چک برگزار شد 3 نفر از اعضای کانون که دو نفر آنها از اعضای کانون ماکو می باشند حائز رتبه برتر و کسب دیپلم افتخار شدند .

🔻 زاهدی با بیان اینکه شهرستان ماکو ، ظرفیت میزبانی جشنواره های مختلف را دارد اظهار داشت : در شهریور ماه سالجاری جشنواره استانی قصه گویی در رده های مختلف سنی بین اعضای کانون در ماکو برگزار خواهد شد و این فرصت بسیار مناسبی جهت شناسایی استعدادهای منطقه است .

 

 

# نظر : 0