فرماندار ماکو :

دستگاه های اجرایی در برون سپاری برخی وظایف از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد استفاده کنند

دستگاه های اجرایی در برون سپاری برخی وظایف از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد استفاده کنند

 

🔻 پیش از ظهر امروز اولین جلسه بررسی مسائل و مشکلات سازمان های مردم نهاد  شهرستان ماکو در سالجاری به ریاست فرماندار و با حضور  اعضای هیئت مدیره سمن های فعال و همچنین مسئولین دستگاههای اجرایی ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از تلاش و جدیت سازمان‌های مردم نهاد در ارائه خدمات بی منت و خیر خواهانه و بدون هیچ چشم داشتی به شهروندان گفت : رویکرد دولت تدبیر و امید حمایت از سازمان‌های مردم نهاد است چرا که خود بر این باور است که دولت پاسخگو با وجود نهاد های مدنی فعال و پیگیر شکل می گیرد . 

🔻 فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی در برون سپاری برخی وظایف از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد استفاده کنند افزود : انجام کارهای جمعی ریشه در فرهنگ ، هویت ، آداب و مذهب ما دارد و علیرغم توصیه های زیاد متاسفانه نتوانستیم آن طور که شاید و باید در این امر مهم موفق عمل نماییم .

🔻وی از متولیان امر خواست ضمن رسیدگی و بررسی کامل درخواستهای سازمانهای مردم نهاد نسبت به رفع موانع پیش روی صدور پروانه‌ فعالیت برای این سازمان‌ها تسهیلات ویژه‌ای را قائل باشند  . 

🔻در ادامه این جلسه نمایندگان سازمان های مردم نهاد مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را بیان نمودند و در خصوص حل آنها با مسئولین دستگاههای اجرایی به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

# نظر : 0