فرماندار ماکو :

احداث صنایع تبدیلی با اتکاء به پتانسیل های کشاورزی  و امکان صادرات محصولات تولیدی با توجه به مزایای منطقه آزاد می تواند موجب توسعه همه جانبه شهرستان ماکو شود

احداث صنایع تبدیلی با اتکاء به پتانسیل های کشاورزی  و امکان صادرات محصولات تولیدی با توجه به مزایای منطقه آزاد می تواند موجب توسعه همه جانبه شهرستان ماکو شود

🔻 صبح امروز بمناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی ، رئیس جهاد کشاورزی بهمراه روسای منابع طبیعی و آبخیزداری ، امور عشایری ، تعاونی روستایی و شرکت غله و خدمات بازرگانی ماکو با حسین عباسی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت : جهاد کشاورزی یکی از نهاد های انقلابی است که از جایگاه والایی در بین مردم برخوردار است  و این سرمایه ارزشمندی برای مجموعه کارکنان آن دستگاه محسوب می شود . 

🔻 فرماندار ماکو با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد ماکو خاطر نشان ساخت :  احداث صنایع تبدیلی با اتکاء به پتانسیل های کشاورزی  و امکان صادرات محصولات تولیدی با توجه به مزایای منطقه آزاد می تواند موجب توسعه همه جانبه شهرستان شود . 

🔻 وی با تاکید بر تقویت نقاط قوت و تلاش برای ترویج شیوه های نوین کشاورزی گفت : هدف و رویکرد دولت توسعه و آبادانی مناطق روستایی است  و دستگاههای متولی می توانند با آگاه سازی  نسبت بهره برداری مناسب از منابع و سرمایه های ملی و افزایش تولیدات و بهبود کیفیت آن به تحقق برنامه های دولت کمک نمایند . 

🔻 در ادامه این دیدار تارویردی زاده مدیر جهادکشاورزی ماکو ضمن ارائه گزارش عملکرد به اقدامات انجام یافته در بخش کشاورزی از قبیل اجرای سیستم های نوین آبیاری تحت فشار؛ اجرای طرح کاستری اراضی : رفع تداخلات اراضی ، نظارت برمراحل مختلف کاشت ، داشت و برداشت محصولات کشاورزی ، ترویج جهت مکانیزه و صنعتی نمودن کشاورزی و ... اشاره نموده واظهار داشت : در سنوات اخیر حمایت های خوبی صورت گرفته ولی نیاز به حمایتها و سرمایه گذاری بیشتری نیز با توجه به ظرفیت بخش کشاورزی وجود دارد .

 

# نظر : 0